Jesteś teraz: hotel-daniel.pl > Wakacje za granicą > Zwiedzanie polskich dziewiczych zakątków

Zwiedzanie polskich dziewiczych zakątków

Podróże i spędzanie wakacji w Polsce jest bardzo ciekawe i absorbujące. Wiele osób zachwyca się podróżami zagranicznymi nie widząc ciekawych polskich atrakcji turystycznych. Generalnie większość ludzi wybiera się w Polskę zimą i latem. Korzystają więc wtedy z gór albo z polskie morza. Warto jednak poznać inne miejsce. Góry to nie tylko tatry, ale ciekaw Bieszczady. Góry, nie często odwiedzane przez turystów, dzięki, czemu zachowały są dziewiczość. W niektórych miejscach, można nawet spotkać takie niedźwiedzie, a także piece, w których wypala się węgiel drzewny.
Góry Sowie, mało kto wie, że jest to z jednym miejsc, w których prawdopodobnie jest ukryta bursztynowa komnata. O tym miejscu krąży wiele legend. Do dzisiaj jest kilkanaście miejsc, które nie są ruszane przez ludzie, gdyż boją się są to skrytki, które mogą być zaminowane. Po wojnie sporo Niemców chowało tam swoja skarby, w nadziei na ich odzyskanie w przyszłości.
Warto wspomnieć o Szwajcarii kaszubskiej. Jest bardzo dużo ciekawych i ładnych miejsc, które nie są odwiedzane prze ludzi. Warto korzystać z gospodarstw agroturystycznych, które dbają o klienta, zdecydowanie lepiej niż w górach.
Ostatnim przedstawionym miejscem jest Warmia i Mazury. Chyba każdy słyszał o krainie tysiąca jezior. Jest to bardzo ciekawe miejsce, choć nie każdy lubi takie zakątki. Zdecydowanie miłe jest pływanie kajakiem czy statkiem, po mniejszych czy większych jeziorach, a także wąskimi i dziewiczymi kanałami. Na mazurach można spotkać latem wielu turystów, a co więcej sporo rzadkich zwierząt i oddychać świeżym powietrzem.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany , żeby zostawić komentarz.