Jesteś teraz: hotel-daniel.pl > Rynek podróży > Wakacyjne miłości

Wakacyjne miłości

Kiedy już wiemy gdzie chcemy pojechać. Jesteśmy spakowani, a bilety na samolot mamy już w ręce to marzymy o tym by już znaleźć się na leżaku na plaży gdzieś daleko stąd. Jednak atrakcje wakacyjnych kurortów to nie wszystko. Choć miło jest spędzać czas w jacuzzi i popijać drogie drinki to robiąc to samemu nie będziemy mieć z tego radości. Jedni zabierają ze sobą swą drugą połówkę. Inni dopiero będą jej szukać. Żeby ją znaleźć, na te kilka wakacyjnych tygodni nie można czekać i nic nie robić. Każdy ma swoją technikę, czasem lepszą, częściej gorszą. Jednak to nie jest ważne. Ważne będą wspomnienia związane z tą osobą której pewnie nie będziemy mieć okazji zobaczyć.

Wakacyjna miłość niekoniecznie musi być przelotna. Może przerodzić się w coś więcej. Jednak nie zawsze tego chcemy. Bo wakacyjne miłości maja to do siebie,  że piękne są w chwili, a na dłuższą metę mogą być uciążliwe. Co jednak wtedy gdy na wakacjach poznamy miłość naszego życia? No chyba nic. Szczęśliwy ten, który zacznie stały związek na wakacjach.

Gdy już wrócimy z wakacji, pozostaną nam zdjęcia, nieprawdziwy numer telefonu i mnóstwo wspomnień. Wakacyjne miłości mają to do siebie, że o nich z nikim nie rozmawiamy, nie mówimy o to kim była ona czy on, nie mówimy co robiliśmy. Nie mówimy, bo to nasze prywatne wspomnienie opowiadające o lekkim przyjemnym czasie, który minął bezpowrotnie. Więc zatrzymajmy je na długo. Przynajmniej do następnych wakacji.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany , żeby zostawić komentarz.