Jesteś teraz: hotel-daniel.pl > Rynek podróży > Wakacje na Karaibach

Wakacje na Karaibach

Polska jest piękna. Mamy cudne jeziora otoczone nieskazitelnymi lasami. Piękne zakola rzek, które snują się powoli przez rozległe niziny. Góry kuszą czystą wodą i rześkim powietrzem. Może też mamy i trzeba przyznać,  że jakie by nie było to i tak czujemy do niego swoisty sentyment przez co ciągnie nas do niego. W Polsce mimo że pięknie to brakuje nam we wakacje słońca. Jest ono kapryśne. Więc podczas urlopu szukamy go w innych miejscach, gdzie? No na przykład na Karaibach.

Karaiby to wyjście kuszące, jednak niezwykle drogie. Wielu z nas woli szukać słońca gdzieś bliżej polski. Na przykład w Chorwacji  jest już znacznie bardziej słoneczniej, a ceny nie są tak zaporowe. Egipt może się poszczyć niemal bezchmurnym niebem w okresie wakacyjnym, poza nim również pogoda dopisuje.  Czemu więc Karaiby? Bo to piękne wyspy, ponadto są daleko od wszystkiego.

Święty spokój na wakacjach i żadnych zmartwień. Tego szukamy. Bo życie polaka to ciągłe problemy ze zbyt niską pensją, rosnącym watem, z astronomiczną ceną benzyny. Jeżeli uciekniemy od tego wszystkiego bardzo daleko to te trudności również się oddalą bardziej niż podczas wyjazdu do już wspomnianej Chorwacji.

Jadąc na Karaiby myślimy niemal wyłącznie o tym żeby odpocząć od pracy, popływać w basenie czy w morzu. Warto jednak zetknąć się z tamtejszą kulturą. Zaobserwować jak wygląda tamtejsze powszednie życie. Wszystko po to by docenić naszą kanapę, pracę i może to, że benzyna nie kosztuje jeszcze siedem złotych.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany , żeby zostawić komentarz.