Jesteś teraz: hotel-daniel.pl > Wakacje za granicą > Turystyczny szlak Europy

Turystyczny szlak Europy

Jeżeli szykujemy się na naprawdę wielki urlop to planujemy go dużym wyprzedzeniem. Staramy się by każdy detal został dopracowany, bo od tego zależy czy wrócimy z niego wypoczęci czy tylko sfrustrowani. Czasem Chcemy wyjechać na wakacje do gdzieś bliżej. Innym razem mamy nieodpartą ochotę na wielką podróż życia. Czy taka podróż życia może je odmienić? Czy może sprawić, że dostarczy nam wspomnień na wiele lat? Zapewne tak. Ale gdzie się wybrać żeby tak było?

Warto zwiedzić całą Europę. Bo to piękny kontynent. Ponadto teraz gdy nie ma granic w UE można po niej podróżować swobodniej, niemal bez żadnych utrudnień. Jeżeli swą podróż zaczynamy od polski warto najpierw zwiedzić Europę centralną i wschodnią. Zachaczyć o Lwów i Moskwę. Zobaczyć jak wygląda Talin. Dopiero potem wybrać się dalej.

Europa zachodnia proponuje większe zagęszczenie różnych miejsc wartych odwiedzenia. Począwszy od Niemiec poprzez Luxemburg po Francję, Włochy Hiszpanię i Portugalię. Oczywiście miejsc wartych uwagi jest też wiele w innych krajach. Przykładowo Austria kusi pięknym Alpami, Holandia swą liberalnością i Tulipanami.

Na deser zostawmy Europę północną. Kraje skandynawskie to Szwecja Finlandia Norwegia i Dania. Ponadto nie można zapomnieć o wysuniętej daleko w głąb oceanu Islandii. W tych krajach możemy zobaczyć piękną, nieskazitelną przyrodę. To miejsca idealne by zakończyć podróż po europie. Idealne by się wyciszyć i zebrać wspomnienia.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany , żeby zostawić komentarz.