Jesteś teraz: hotel-daniel.pl > Wakacje w Polsce > Sporty ekstremalne latem

Sporty ekstremalne latem

Lubimy sporty ekstremalne bo dają nam ogromna dawkę adrenaliny. Lubimy je także, bo dają nam chwilę oddechu od codziennego zabieganego życia. Wszystko dlatego że potrzebujemy coraz bardziej intensywnych wrażeń. A dzieje się tak że życie codzienne wymaga od nas coraz bardziej intensywnego wysiłku, a w tej trudnej rzeczywistości nie możemy znaleźć ani jednej chwili wytchnienia. Jeździmy więc po kraju podczas naszych krótkich urlopów w poszukiwaniu czegoś co odnajdzie w nas nowe pokłady energii i to w sposób ekspresowy.

Okolice Żywca zapraszają nas na naukę latania szybowcem. Choć wielu powie, że w szybowcu nie ma nic ekstremalnego to proszę uwierzyć mi na słowo, że latanie kilkunastometrowym samolotem bez silnika daje nam wiele adrenaliny. Latem natomiast w tej okolicy można skoczyć na bungee. Ten ekspresowy sposób na dużą dawkę adrenaliny jest tym bardziej ciekawy, bo w wersji żywieckiej możemy wybrać sobie wersję skoku z muśnięciem tafli jeziora. 

Sporty ekstremalne to także szybkie zjazdy rowerowe, nurkowanie pod taflą zamarzniętego jeziora oraz skoki ze spadochronem. Te i wiele innych sportów oferuje nam nasz kraj. Po co więc jechać daleko za granicę skoro tyle atrakcji mamy tu, na miejscu?

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany , żeby zostawić komentarz.